Налоговая милиция изъяла 2140 пачек сигарет

15 марта 2010 - Юрий Я

У зв’язку з підвищенням ставок акцизного збору в Україні на тютюнові вироби, останнім часом активізували свою діяльність ділки по нелегальному ввозу цигарок на територію України поза митним контролем з сусідніх держав.

Так з метою захисту українських виробників та з метою недопущення бюджетних втрат по акцизному збору у березні поточного року., співробітниками відділення боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів відділу податкової міліції ДПІ в м. Свердловську, спільно з працівниками відділу прикордонної служби «Краснодон» при проведенні профілактичних заходів, направлених на виявлення та припинення фактів правопорушень чинного законодавства, був встановлений факт перетинання державного кордону України невідомими особами, які переносили картонні ящики з території Російської Федерації на територію України повз контрольовані митні пости та складували їх у будівлі покинутої дачної ділянки.

При спробі затримати вказаних осіб, вони втекли на територію Російської Федерації. При проведенні огляду зазначеного будинку, розташованого на відстані 5 метрів від лінії державного кордону України у с. Северне Краснодонського району, було виявлені картонні ящики в яких знаходилися тютюнові вироби (цигарки «Золотая Ява», «Тройка», «Прима» та «Петр І») російського виробництва у кількості 2140 пачок.

Згідно ціни, що склалась в регіоні на ринку тютюнових виробів вартість вилучених тютюнових виробів складає приблизно 11,1 тис. грн.

За результатами огляду тютюнові вироби вилучені. На даний час проводиться перевірка з метою встановлення осіб, які займались незаконним промислом та притягнення їх до відповідальності.

Відділ податкової міліції
ДПІ в м. Свердловську

 

Похожие статьи:

Жизнь городаПрокуратурой г. Свердловска приостановлена незаконная деятельность 8 частных угледобывающих предприятий

Новости НОВОРОССИИДиверсанты подорвали силовой кабель в Ровеньках

Жизнь городаВ Свердловске произошло убийство

Жизнь городаГНИ в г. Свердловске информирует о проведении семинаров!

Жизнь городаНалоговая инспекция сообщает о регистрации физических лиц в ГРФЛ

Жизнь городаРазъяснение относительно аннулирования регистрации плательщиков единого налога

Жизнь городаСвердловский горрайсуд вынес первый приговор по уголовному делу

Соседние статьи:

Податковою міліцією у Свердловську припинено діяльність з незаконного виготовлення запчастин на вантажні автомобілі

Рейтинг: 0 Голосов: 0 6739 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Система Orphus


Flag Counter

Последние фотографии