Податковою міліцією у Свердловську припинено діяльність з незаконного виготовлення запчастин на вантажні автомобілі

15 марта 2010 - Юрий Я

У лютому 2010 року при проведенні профілактичних заходів щодо викриття правопорушень в сфері податкового законодавства та порушень закону при виплаті заробітної плати співробітниками ВПМ ДПІ в м. Свердловську був викритий цех з виготовлення та установки додаткових частин кузова на вантажні автомобілі, а саме накладки, спойлери, спальники та інші деталі кузова, які слугують обтічністю для авто. 

Встановлено, що зазначений цех з метою приховування незаконної діяльності був організований на території колишнього дитячого садка одного з селиш м. Свердловська, товариством з обмеженою відповідальністю, керівником якого є мешканець м. Луганська.

Виготовлення зазначених деталей здійснювалось за допомогою спеціальних форм, скловолокна, клею та інструменту для шліфування, різки та фарбування виробів.

На момент перевірки в зазначеному цеху працювало 4 чоловіка з якими не були оформлені договори трудових відносин, та отримували заробітну платню на рівні нижче встановленого державою мінімуму.

Замовлення на виготовлення продукції підприємство отримувало через глобальну мережу Інтернет, в якій на автомобільних форумах та сайтах авто продаж розміщувало рекламу свого підпільного промислу.

При перевірці власник цеху не надав співробітникам податкової міліції підтверджуючих документів на право виготовлення та установки зазначених деталей. Клієнтам не надавалась будь-яка гарантія виготовленої та встановленої продукції щодо її якості, безпечності та відповідності державному стандарту. 

На даний час перевірка продовжується. За результатами буде прийнято рішення щодо притягнення недобросовісних комерсантів до кримінальної відповідальності за грубе порушення податкового та трудового законодавства. Забезпечено додаткове надходження до місцевого бюджету додаткові надходження податку з доходів фізичних осіб у сумі понад 2 тис. грн. на місяць. 

Відділ податкової міліції
ДПІ в м. Свердловську

Похожие статьи:

Жизнь городаПрокуратурой г. Свердловска приостановлена незаконная деятельность 8 частных угледобывающих предприятий

Новости НОВОРОССИИДиверсанты подорвали силовой кабель в Ровеньках

Жизнь городаВ Свердловске произошло убийство

Жизнь городаГНИ в г. Свердловске информирует о проведении семинаров!

Жизнь городаНалоговая инспекция сообщает о регистрации физических лиц в ГРФЛ

Жизнь городаРазъяснение относительно аннулирования регистрации плательщиков единого налога

Жизнь городаСвердловский горрайсуд вынес первый приговор по уголовному делу

Соседние статьи:

Налоговая милиция изъяла 2140 пачек сигаретВ Суходольске директор предприятия уклонился от уплаты 815 тыс.грн в ПФУ

Рейтинг: 0 Голосов: 0 6941 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Система Orphus


Flag Counter

Случайная картинка
Последние фотографии