Попереджена контрабанда

17 ноября 2011 - Юрий Я

Співробітниками відділу податкової міліції ДПІ в м. Свердловську спільно з представниками відділу прикордонної служби «Краснодон» та Краснодонського МРВ УСБУ в Луганській області, при перевірці інформації стосовно невідомих осіб, що займаються незаконним переміщенням товарно-матеріальних цінностей з території України на територію Російської Федерації через державний кордон, за письмовою згодою власника, проведено огляд подвір’я житлового будинку розташованого у с. Власівка Краснодонського району, який належить місцевій жительки 1947 року народження.

Під час проведення огляду на подворі приватної ділянки виявлений автомобіль УАЗ з вантажем полімерних пакунків у кількості сімнадцяти одиниць, у яких знаходились трикотажні вироби (жіноча білизна виробництва Туреччини). Проведеним оглядом - власника, або документів, що вказують на останнього виявлено не було. Оскільки дане селище знаходиться у безпосередній близькості до лінії державного кордону, ймовірно зазначена продукція повинна була «переїхати» до Російської Федерації поза митним контролем. Як зазначила власниця подвір’я, вказаний автомобіль попросили залишити на кілька днів невідомі її молодики за скудну винагороду у розмірі 50 грн.

За результатами перевірки, трикотажні вироби, орієнтовною вартістю 400 тис. грн., вилучені з ознаками майна, що не має власника.

На даний час податківцями проводиться перевірка щодо встановлення власника виробів

 

Відділ податкової міліції
ДПІ в м. Свердловську

Похожие статьи:

Налоговый вестникПодаткова міліція ліквідувала на Луганщині законспірований канал контрабандного переміщення нафтопродуктів з Росії до України

Налоговый вестникШахтар – контрабандист

Налоговый вестникКерівник Краснодонського підприємства намагався обікрасти державу на 700 тисяч гривень.

Жизнь городаГНИ в г. Свердловске информирует о проведении семинаров!

Жизнь городаНалоговая инспекция сообщает о регистрации физических лиц в ГРФЛ

Жизнь городаРазъяснение относительно аннулирования регистрации плательщиков единого налога

Жизнь городаПрокуратурой г. Свердловска приостановлена незаконная деятельность 8 частных угледобывающих предприятий

Новости НОВОРОССИИДиверсанты подорвали силовой кабель в Ровеньках

Жизнь городаСвердловский горрайсуд вынес первый приговор по уголовному делу

Соседние статьи:

Шахтар – контрабандистПодаткова міліція ліквідувала на Луганщині законспірований канал контрабандного переміщення нафтопродуктів з Росії до України

Рейтинг: 0 Голосов: 0 5379 просмотров
Комментарии (1)
qweqwe # 19 ноября 2011 в 18:35 0
v

Система Orphus


Flag Counter

Случайная картинка
Последние фотографии