До дня працівників легкої промисловості

8 июня 2009 - Администратор

14 червня своє професійне свято відмічають працівники легкої промисловості. Легка промисловість, яка виробляє товари першої необхідності, відноситься до найбільш соціально значущих галузей промисловості.

Найбільш відомі з підприємств-виробників продукції легкої промисловості – це АТЗТ «Алчевськспецодяг», ВАТ «Крамо» м.Красний Луч, ВАТ «Стахановська швейна фабрика», ВАТ «Свердловська швейна фабрика», ВАТ «Глорія Джинс» м.Луганськ, ЗАТ «Фірма «Грація» м.Луганськ, ЗАТ «Луганська фірма «Лутри» м.Луганськ, ТОВ «Укам Мода» м.Луганськ, ТОВ «Салама» м.Первомайськ, ТОВ «Смалій» м.Рубіжне.

На підприємствах легкої промисловості  зайнято 3,2 тис.осіб, або 1,3 % від загальної чисельності працюючих на промислових підприємствах області.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у січні–квітні 2009р. становила 776 грн., що у 1,2 раза перевищує рівень прожиткового мінімуму для працездатної особи (669 грн.) та рівень мінімальної заробітної плати (625 грн.).

За чотири місяці 2009р. підприємствами легкої промисловості реалізовано продукції власного виробництва на 21,4 млн.грн., у тому числі продукції текстильного виробництва: одягу, хутра та виробів з хутра – на 20,4 млн.грн.; виробництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 1,0  млн.грн.

За перший квартал 2009р. на розвиток діяльності підприємств легкої промисловості спрямовано 653 тис.грн. інвестицій в основний капітал. Порівняно з січнем–березнем 2008р. обсяги інвестицій в основний капітал зросли на 48,1%.

За технологічною структурою весь обсяг інвестицій в основний капітал становлять витрати на придбання машин, обладнання, інструменту, інвентарю та транспортних засобів.

Протягом січня–березня 2009р. значно зросли обсяги інвестицій в основний капітал на підприємствах з виробництва одягу, хутра та виробів з хутра (у 3,8 раза). Серед регіонів в області значну частку інвестицій в основний капітал освоєно підприємствами легкої промисловості м.Луганська (91,9%) та Слов’яносербського району (6,3%).

Основним джерелом фінансування залишаються власні кошти підприємств.

На підприємствах області зосереджено виробництво майже всіх основних видів товарів легкої промисловості, які виробляються в Україні. Проти аналогічного періоду минулого року в області зросло виробництво сорочок чоловічих та хлопчачих, одягу верхнього трикотажного, брюк та бриджів чоловічих та хлопчачих (у 2–7 разів), пальт, напівпальт, накидок, плащів, курток теплих типу «парки» чи «аляски» та виробів аналогічних чоловічих та хлопчачих, суконь та сарафанів жіночих та дівчачих (на 60–77%).

Фінансовий результат підприємств легкої промисловості від звичайної діяльності до оподаткування за січень–лютий 2009р. склав 2,4 млн.грн. прибутку (аналогічний період минулого року – 1,9 млн.грн.). Питома вага прибуткових підприємств становила 55,0%. Ними отримано прибутку на суму 3,8 млн.грн., що на 46,2% більше проти аналогічного періоду 2008р.

 

 

Головне управління статистики

у Луганській області

Похожие статьи:

Головное управление (Луганск)Цены и тарифы в Луганской области за июль 2010

Головное управление (Луганск)Оплата жилищно-коммунальных услуг по Луганску и в Луганской области

Головное управление (Луганск)Заработная плата и состояние ее выплаты

Жизнь городаСЭС Свердловска информирует

--Корневой раздел--Статистика инфекционных заболеваний на территории г.Свердловска за 27 неделю

Жизнь городаСтатистика инфекционных заболеваний на территории г.Свердловска за неделю

Соседние статьи:

Оплата жилищно-коммунальных услуг по Луганскому горсовету в январе–апреле 2009Статистика. Розничная торговля и ресторанное хозяйство Луганской области за январь - май 2009г

Рейтинг: 0 Голосов: 0 7963 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Система Orphus


Flag Counter

Случайная картинка
Последние фотографии