Статистика. Зовнішня торгівля товарами. В январе-апреле 2009г

23 июня 2009 - Администратор

У січні-квітні 2009р. обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами становив 496,8 млн.дол. США і по відношенню до січня–квітня 2008р. склав 26,5%, імпорту – 559,2 млн.дол. та відповідно 37,5%. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 62,4 млн.дол. (у січні–квітні 2008р. – позитивне сальдо 387,5 млн.дол.).

Зовнішньоторговельні операції товарами область здійснювала з партнерами із 91 країни світу. До країн СНД було експортовано 36,4% усіх товарів, до країн ЄС – 26,7% (у січні–квітні 2008р. – відповідно 27,1% і 28,2%).

Найбільші обсяги експортних поставок здійснювалися до Російської Федерації – 25,7%, Китаю – 6,3%, Індії – 5,4%, Угорщини – 4,6%, Болгарії – 4,3%, Туреччини – 4,2%, Італії – 3,7%, Об’єднаних Арабських Еміратів – 3,6%, Білорусі–3,1%, Польщі – 2,6% та Казахстану – 2,5%.

Серед головних торгових партнерів країн СНД у січні–квітні 2009р. експортні поставки зросли до Узбекистану, серед країн ЄС – до Бельгії, Латвії та Болгарії, а серед інших країн – до Китаю та Лівану.

У загальному обсязі експорту товарів у січні–квітні 2009р. порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшилась частка друкованої продукції, руди, шлаків та золи, зернових культур, нікелю i виробів з нікелю, іграшок та iгр, продуктів переробки овочів, плодів, продукції борошномельно-круп’яної промисловості, продуктів із зернових культур, бавовни (тканини) та меблів.

З країн СНД імпортовано 88,2% усіх товарів, з країн ЄС  5,3% (у січні–квітні 2008р. – 88,8% і 4,5%). Найбільші імпортні надходження здійснювалися з Російської Федерації – 86,7%, Сполучених Штатів Америки – 4,1%, Казахстану – 1,3% та Німеччини – 1,2%.

Імпортні поставки порівняно з січнем–квітнем попереднього року зросли з Іспанії, Казахстану, Таїланду та Франції, а зменшилися – з Республіки Кореї, Польщі, Китаю, Російської Федерації, Німеччини.

У загальному обсязі імпорту товарів збільшилась частка шовку, продуктів тваринного походження, харчових продуктів, скла та виробів із скла, бавовни (тканини), друкованої продукції.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складають недорогоцінні метали та вироби з них, мінеральні продукти, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, транспортні засоби та шляхове обладнання, полімерні матеріали, пластмаси та каучук, механічне та електричне обладнання, жири та олії тваринного або рослинного походження, текстиль та вироби з текстилю.

У січні–квітні 2009р. в область надійшло іноземної давальницької сировини на 7,4 млн.дол., або 1,3% від загального обсягу імпорту області. Найбільша частка припадала на текстиль та вироби з текстилю (82,3% від загального обсягу імпорту давальницької сировини).

Обсяг експорту готової продукції, виготовленої з імпортованої давальницької сировини, становив 42,7 млн.дол., або 8,6% від загального обсягу експорту. Найбільша частка припадала на мінеральні продукти (78,3% від обсягу експорту готової продукції з давальницької сировини).

Серед регіонів області найбільші обсяги зовнішньої торгівлі товарами припадали на міста Алчевськ, Лисичанськ, Луганськ, Сєвєродонецьк.

 

Головне управління статистики

у Луганській області

 

Похожие статьи:

Головное управление (Луганск)Цены и тарифы в Луганской области за июль 2010

Головное управление (Луганск)Оплата жилищно-коммунальных услуг по Луганску и в Луганской области

Головное управление (Луганск)Заработная плата и состояние ее выплаты

Жизнь городаСЭС Свердловска информирует

--Корневой раздел--Статистика инфекционных заболеваний на территории г.Свердловска за 27 неделю

Жизнь городаСтатистика инфекционных заболеваний на территории г.Свердловска за неделю

Соседние статьи:

Демографическая ситуация в Луганской области на 1.05.2009гСтатистика. Про надання субсидій населенню по Луганській області у січні–травні 2009 року

Рейтинг: 0 Голосов: 0 8188 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Система Orphus


Flag Counter

Случайная картинка
Последние фотографии