Податкова міліція ліквідувала на Луганщині законспірований канал контрабандного переміщення нафтопродуктів з Росії до України

7 декабря 2011 - Юрий Я

На сучасному етапі головним завданням підрозділів податкової міліції ДПС України є ліквідація підґрунтя незаконних економічних процесів та виведення активів „тіньової” економіки в легальний обіг.

Одним з важливих напрямів в реалізації цих завдань є протидія незаконному обігу підакцизних товарів.

З метою детінізації цієї сфери податківцями проводиться комплекс оперативно-розшукових, перевірочних та профілактичних заходів, спрямованих на протидію фактам нелегального ввезення товарів на митну територію України, ліквідації міжрегіональних злочинних схем обігу продукції підакцизної категорії та інших високоліквідних товарів.

Зокрема, особлива увага акцентується на викритті порушень на ринку пально-мастильних матеріалів, виявленню та припиненню фактів виробництва і реалізації нафтопродуктів контрафактного та контрабандного походження.

Так, працівники Свердловського підрозділу податкової міліції на території Краснодонського району, що на Луганщині ліквідували глибоко законспірований канал контрабандного переміщення пально-мастильних матеріалів в Україну з території Російської Федерації.

Як встановили податківці, незаконний бізнес здійснювався практично на промисловій основі.

За кількасот метрів від російсько-українського кордону в с. Нижня Гарасимівка Луганської області на території приватного подвір’я, що безпосередньо наближена до лінії державного кордону, невідомі особи створили нелегальну нафтобазу, що слугувала пунктом накопичення дизпалива контрабандного походження.

Нелегальне сховище було обладнано залізною цистерною для зберігання паливно-мастильних матеріалів ємністю 30 тонн та прихованим підземним нафтопроводом загальною довжиною близько 1 кілометра, через який пальне утаємнено транспортувалося з Росії на терени України.

Крім спеціального обладнання, в ході проведення огляду оперативники податкової міліції виявили тіньову документацію, яка недвозначно свідчить про злочинну діяльність, електричну помпу Італійського виробництва, а також залишки дизельного пального контрабандного походження об’ємом 360 літрів. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 8,5 тис. гривень.

Наразі за даним фактом проводиться подальша перевірка. Проводяться заходи по встановленню повного кола осіб, задіяних у контрабандних оборудках, та притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.

 

 

Відділ податкової міліції

ДПІ в м. Свердловську

Похожие статьи:

Налоговый вестникПопереджена контрабанда

Налоговый вестникШахтар – контрабандист

Налоговый вестникКерівник Краснодонського підприємства намагався обікрасти державу на 700 тисяч гривень.

Жизнь городаГНИ в г. Свердловске информирует о проведении семинаров!

Жизнь городаНалоговая инспекция сообщает о регистрации физических лиц в ГРФЛ

Жизнь городаРазъяснение относительно аннулирования регистрации плательщиков единого налога

Соседние статьи:

Попереджена контрабандаПодатківці Свердловська спіймали особу без громадянства під час реалізації контрабандними цигарками

Рейтинг: 0 Голосов: 0 5502 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Система Orphus


Flag Counter

Случайная картинка
Последние фотографии